(VIDEO) Atalanta u posljednjim sekundama utakmice iznenadila Juventus, Mariju Mandžukiću 90 minuta

Nogometaši Atalante su pogotkom u 89. minuti došli do izjednačenja na 2-2 te tako oteli pobjedu vodećem Juventusu u prvoj utakmici 34. kola talijanskog prvenstva, odigranoj u petak u Bergamu.

Pogotkom Contija Atalanta je vodila na poluvremenu, ali je u 50. minuti Spinazzola glavom pogodio svoju mrežu za izjednačenje. U 83. minuti Dani Alves je na ubačaj Pjanića donio vodstvo Juventusu, a šest minuta poslije Švicarac Freuler je ugurao loptu u mrežu za konačnih 2-2.

Mario Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za Juventus koji je četiri kola prije kraja na ugodnih devet bodova razlike od drugoplasirane Rome, ali Rimljani imaju utakmicu manje.

Highlights & GOALS 28.04.2017 HD by live-football3

Atalanta je peta, ali bodovno izjednačena s četvrtoplasiranim Laziom (64), koji ima utakmicu manje. Crotone se još nada ostanku u Serie A, a Palermo i Pescara su već budući drugoligaši.