(VIDEO) Poraz Angersa na svom travnjaku od Lyona, isključenje Matea Pavlovića

Nogometaši Angersa poraženi su na svom terenu od Lyona sa 1-2 u prvom dvoboju 35. kola francuskog prvenstva, a domaći su utakmicu završili s igračem manje, jer je u 76. minuti Mateo Pavlović zaradio crveni karton zbog opasnog starta.

Valbuena i Fekir bili su strijelci za vodstvo Lyona 2-0 na poluvremenu. N’Doye je smanjio u 49. minuti, ali su svi pokušaji domaćih da dođu do izjednačenja ostali uzaludni.

All Goals & Highlights HD – Angers 1-2 Lyon… by Bayeo

Lyon (57) je pobjedom prestigao Bordeaux (55) i s dva boda više zasjeo na četvrto mjesto. Angers je ostao na 39 bodova i na 14. mjestu.

U subotu i nedjelju Monaco i PSG nastavljaju mrtvu utrku za naslov. Monaco je domaćin Toulouseu, a PSG gostuje kod Nice.