Site icon narod.hr

Kurdske vlasti: Islamska država pogubila 250 žena koje su odbile postati seksualne ropkinje

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Organizacija Islamska država (IS) pogubila je u Mosulu 250 žena koje su držali džihadisti jer su odbile postati seksualne ropkinje, objavile su kurdske vlasti, a prenosi Daily Mail.

Tijekom posljednje dvije godine džihadistička skupina Islamska država zarobila je tisuće žena i jako mladih djevojaka koje je prisilila na seksualne odnose s islamističkim borcima.

Žene su igračke u rukama džihadista koji ih zlorabe kao seksualne ropkinje i često prodaju na tržnicama.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Exit mobile version