Nastavili su se žestoki sukobi i između policije i prosvjednika anarhista koji su izbili u četvrtak pred početak summita G20. Tijekom noć na ulicama je bilo oko 15 tisuća policajaca, a priopćila kako je od četvrtka, kada su prosvjedi počeli ozlijeđeno 197 policajaca, a uhićeno je najmanje 83 osoba.
Fire on the streets in Hamburg’s Sternschanze area now pic.twitter.com/sgtvEeHVFw
— Kara Fox (@karadaniellefox) 7. srpnja 2017.
Prosvjednici su bacali molotovljeve koktele, palili automobile… Policija im na sve odgovara vodenim topovima i suzavcima.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE