Site icon narod.hr

Bez naknade

državne tvrtke

Foto: fah, narod.hr Fotomontaža: narod.hr

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Komentar čitatelja

 

Ovaj put se slažem s Karolinom. Na vlasti debelo koriste državna poduzeća ne samo za vlastito uhljebljivanje u upravama, nego i u nadzornim odborima. Neki od njih članovi su i u nekoliko nadzornih odbora, za što primaju naknadu, a bez ikakve odgovornosti. Kad se u jednoj aferi to pitanje postavilo Andriji Hebrangu, on je odgovorio da oni u nadzornom odboru dobiju hrpu materijala koji ne stignu ni pročitati, pa onda zbog toga ne bi ni trebali biti odgovorni za stanje u tvrtki. Te prinadležnosti poimaju kao samorazumljive sinekure koje im pripadaju temeljem članstva u političkim strankama. Zato bi to trebalo promijeniti; ako već ne odgovaraju, neka onda barem tamo sjede bez naknade.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Exit mobile version