“Izgubili ste, iako su vaši na vlasti”. … ova rečenica puno kaže i upitna je ?
Što su izgubili a mi dobili, ako su njihovi na vlasti !?
“država” – grb, himna, formalne institucije, sve izgleda kao prava država,
a njihovi na vlasti ….. znači, imamo i nemamo državu !?
Poznajete li formalnu državu u kojoj vlast ne traži ratnu odštetu od agresora, iako ima čak i neke presude poznatog tribunala …. ima i neki dogovor, ali više se i ne spominje …. je li se to zove država, neznam.
Mi smo pobijedili, dobili smo “neovisnu i samostalnu”. Sa navodnicima. I partizanskim i komunističkim vlastima, zahvaljujući prijevari. Vremenom će otpasti navodnici a u slučaju većih svjetskih previranja, komunistička i partizanska djeca će se premjestiti na rezervni položaj. Od Beograda do Londona. Ostajemo mi i samostalna i neovisna Hrvatska. Oni su toga svjesni, toga se boje. I neka! Dobar je strah komu ga je Bog dao!