Site icon narod.hr

Dvije strane

Mužić i Čivljak

Foto: Glas,Koncila, snimka zaslona, fotomontaža narod.hr

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Komentar čitatelja

Predsjednik HKLD-a i don Josip Mužić različitog mišljenja o cijepljenju protiv Covida: Pročitajte obje strane

Doktor kaže da je cijepljenje dobrovoljno, bez prisile. Ta njegova rečenica je dovoljna da shvatimo da doktor prodaje maglu. Da je stao uz bok lažnih humanista i da ne voli istinu. A istina je da su najveću pomutnju stvorili ljudi struke. S jedne strane oni koji kažu da nije posrijedi ni kuga ni kolera, da bolest kao i svaku drugu treba ozbiljno shvatiti ali da nisu potrebne radikalne mjere. I s druge strane oni koji kažu da bez odugovlačenja treba cijepiti sve. I djecu koja nisu rizična skupina. A sve sa dovoljno neprovjerenim cjepivima. Sa “čarobnim pripravcima” koji ne štite od zaraze i ne sprječavaju prijenos bolesti ali “štite od teških posljedica” o kojima još nitko ništa ne zna. A sve na dobrovoljnoj bazi. Naravno, tko se ne cijepi, neće smjeti izaći iz kuće niti komunicirati sa ukućanima a kamoli sa susjedima. E, moj doktore! Kad pročitam Vaše riječi, sjetim se kamiona u Bergamu. I na kraju, ako ste katolički liječnik, vjerujete li Vi u Boga ili samo u medicinu?

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Exit mobile version