Donosimo vam komentar čitatelja na članak Udruge veterana i Ante Nazor reagirali na mimohod navijača za Oluju: Gdje je hrvatska zastava? ,objavljen 12.08.2025.
Kristina
Mozda zato jer ju svi pljuju i zele zabraniti?? Samo razmišljam…. Bilo bi lijepo da se jave i u svezi toga da hrvatske zastave moraju biti izvješene na sve državne institucije za svaki državni praznik što nisu već godinama! No to nije važno ali je važno kad neki dečki organiziraju sami nešto svoje… baš zanimljivo!
Ivo
Mila majko, ide zamjerati navijačima zbog ne nošenja zastava hrvatskih brigada. Otkud njima te zastave, a zar sam hrvatski grb na majicama nije hrvatsko obilježje.
Hrvoje
Sad mediji pokušavaju branitelje okrenut protiv HOS-a!
Kad je itko iz HOS-a rekao da su oni zaslužniji od bilo kojeg drugog branitelja HV-a ?!
Uostalom od 92g HOS je potpuno integriran u postrojbe HV-a.
*Glas naroda je rubrika u kojoj donosimo komentare naših čitatelja na aktualne teme. Oni mogu, ali i ne moraju odražavati stav redakcije. Držimo da doprinose raznolikosti promišljanja.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
