Iskreno, na našoj riječkoj molitvi ogavniji su političari nego drekavci. Gledam te što viču, puni strasti u svojem protivljenju, Bog zna koje životne rane i stranputice ih tjeraju. Izgubljene duše za koje, mi u Rijeci, iskreno molimo i želimo im svako dobro, da nađu svoj mir. Ali onih par političara koji se dođu slikati jer znaju da će biti novinara.. e to je već malo teža patologija. Ova gore desno sličica pokazuje zamjenicu gradonačelnika Rijeke Sandru Krpan koja je došla ubrati svojih 5 minuta slave, nabijala se transparentom na našeg kolegu redara i zatim njega i policiju optužila za nasilje, ulaženje u njen intimni prostor, bilo što da isprovocira incident. Kolega naravno nije reagirao, ali nije ni ugodno kada političar na tebi skuplja političke poene iznoseći apsurdne optužbe.
“Ušao mi je u intimni prostor!”
Viče preko medija Sandra!
?
Zamjenica gradonačelnika Rijeke se
NIKAD ne vozi Autotrolejom, ZET-om, i sličnim javnim prevozima …
Da na osobnom primjeru vidi
kako je to kad ti istovremeno
5 ljudi
“ulazi u intimni prostor” laktom, koljenom, dahom, znojem i sl.
?
Spustila se iz klimatiziranog ureda da ‘odradi’ društveno-političku
predizbornu akciju –
MEĐU NAROD!