Komentar čitatelja
Plenković: ‘Ekipo iz Možemo – vi niste normalni’
Inače po prvi put me je gosp. Mrako Jurič razočarao. Isključio je komentiranja u Podcastu Velebit jer je je gost bio Tomislav Josić. Gosp. Jurič je svjestan siline komentara koji bi uslijedili nakon što je DP, kako kaže Ivica šola doslovce ukrao stranku od svojih bivših kolega. Naravno razloga za “nepoćudne komentare ” bi bilo na tisuće. Činjenica je da su DP napustili najkvalitetniji ljudi, a pojedinci pojedinci koji su ostali to mogu “zaslužiti” činjenici da nikom od zastupnika, kako oprbe tako i vladajuće koalicije, u materijalnom smislu nije u interesu ne odraditi mandat do kraja, jer se radi o primanjima o kojima većina Hrvata može samo sanjati. Enormnim povećanjme plaća je Plenković “zacementirao” svoju vlast do kraja mandata.
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
