Marketing je nastao kad je US imala 5 milijuna neprodanih, ali PROIZVEDENIH automobila. Moralo ih se prodati.
Danas se u Hrvatskoj malo toga proizvodi, ali cvate marketing, analiza, PR, zaštita osobnih podataka i sl.
Da nismo u EU ne bi ni morali slijediti GDPR direktivu.
A moramo.
Koga ćemo kazniti?
Iz teksta proizlazi da je najbolja meta Država.
Odrapi joj kaznu, a ona će se već zadužiti, podići poreze, naknade, smanjiti poticaje i kako to već ide.
Kažnjavati ćemo sami sebe.
I sve je bolje nego početi proizvoditi! Uhljebi i nepotisti caruju kao da nismo u republici nego u carstvu.
Zbog čega je hrvatsko pravosuđe izreklo ‘drakonsku kaznu’? Zar je proporcionalnost djela i kazne nebitna? Direktiva EU ima jaču snagu nego pravosudni principi?
Ovako visoku kaznu ne bi izrekli ni oni koji se drže šerijata.