Site icon narod.hr

Koga ćemo kazniti?

Foto: Snimka zaslona

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Komentar čitatelja

Drakonska kazna zbog kršenja privatnosti otvorila brojna pitanja oko GDPR-a, stručnjaci: ‘Pravila najviše krši država’

Marketing je nastao kad je US imala 5 milijuna neprodanih, ali PROIZVEDENIH automobila. Moralo ih se prodati.
Danas se u Hrvatskoj malo toga proizvodi, ali cvate marketing, analiza, PR, zaštita osobnih podataka i sl.
Da nismo u EU ne bi ni morali slijediti GDPR direktivu.
A moramo.
Koga ćemo kazniti?
Iz teksta proizlazi da je najbolja meta Država.
Odrapi joj kaznu, a ona će se već zadužiti, podići poreze, naknade, smanjiti poticaje i kako to već ide.
Kažnjavati ćemo sami sebe.
I sve je bolje nego početi proizvoditi! Uhljebi i nepotisti caruju kao da nismo u republici nego u carstvu.
Zbog čega je hrvatsko pravosuđe izreklo ‘drakonsku kaznu’? Zar je proporcionalnost djela i kazne nebitna? Direktiva EU ima jaču snagu nego pravosudni principi?
Ovako visoku kaznu ne bi izrekli ni oni koji se drže šerijata.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Exit mobile version