Sve pohvale za Markić, o ovom stalno govorim, HDZ je ratifikacijom istanbulske potvrdio svoju veleizdajničku narav. Ap ne zanima što Hrvatska misli o tome nego što brissel misli i što veljača misli. A bogme to se slučajno ili namjerno poklapa s onim što možemo misli….mi tonemo u evropski očaj, ne zbog inflacije nego zbog činjenice da za par godina naša djeca neće imati ni domovine, ni vjere ni obitelji, osim iznimki…ap nas trenutno kupuje sa 300 artikala koji će pojeftiniti 10%. A odavna nas je izdao, prodao i poslao u pakao . Jadno je to i depresivno. Molimo se da nas Bog izbavi iz ap sotonske napasti, a i mi moramo dobro potegnuti da se ovom zlu odupremo
Dr. Markić je u pravu, sve se samo vrti u okviru sprovođenja rodne ideologije jer će prije svega biti zaštićeni muški transformeri a ne žene. Na komrada Pinkyja vise i ne treba trošiti previše teksta – ta maska je pala.