Na Međunarodni dan obitelji svojim javnim nastupima brižne ženskinje,
proceduralnim brižnim izborom poslane u
Prve redove Bitke za narod,
povećavaju šanse svakog djeteta
za preživljavanje,
za razvoj i napredak tj. rečeni ‘progres.’ .
Uz par uvjeta koje malci još ne kuže.
Dudaši i pelenaši, predškolci, balavurdija i fakinarija. Općenito svi stranački neorganizirani koji vape za pelenama, a dobivaju govorancije.
🎩
Ako dijete ipak bude začeto po starim biološkim zakonima (ops!),
ako srećom izbjegne pobačaj,
ako ga ne satru parade ponosa,
privredne krize i ratovi,
ako ga ne nagovore da se izgubi u labirintima spola i roda,
ako ga od korupcije vladajućih uspije spasiti uvijek budni SDP,
ako mu strani radnici ne otmu posao,
ako mu Umjetna Inteligencija osigura pristojno plaćeno radno mjesto,
ako bude struje da se nahrani Umjetna Inteligencija,
ako bude djetešce sposobno osigurati si krov nad glavom poslije – kad odraste (uz povoljnu kamatu), …
možda,
možda,
ipak jednog dana i njegovo potomstvo bude u stanju ponoviti pogrešku pa nastane i nova obitelj!?
Nova obitelj!!?
Treba li nam to?
Treba.
Ma zašto sad kad smo shvatili što je ‘progres’ – treba povratak na staro?
Jer bez djece i Obitelji nema ni Međunarodnog dana obitelji
pa tako ni SDP neće moći
Urbi et orbi
obznaniti svoje duboke misli direktno iz hrvatskog državnog Sabora!
Uz TV prijenos.
(Jupiii… ima struje, zahvaljujući SDP-u? Pa nije ovo Kuba gdje struje ima samo u vilama Castrovih.)
💄💋🧕
Ajmo, stranački drugovi otrpiti tu dječurliju barem zbog bujanja stranačkog života?
Što bi se mi rješili stranačkog života zbog neke dječurlije?
Neka ih.
😂
“Tražim stanku od 10 minuta u ime progresivnog kluba.”