Od svega obećanog malo je ostvario. To sad vide i njegovi uvrijeđeni koalicijski partneri.
Ispade kako je stvarno zelen i prezelen za dužnost gradonačelnika.
Na žalost probleme sa smećem nije riješio, a kako ide niti neće.
Dakle, na smeću se uzdigano, na smeću će pasti.
Grad nikad nije bio neuredniji i neugledniji!
Ne govorim to iz jala, na žalost to su činjenice.
Kao kompezaciju za nesposobnost rješavanja operativnih problema radi odmak prema ideološkim temama.
I dok je tako lijevoruki birači će mu se diviti pa makar se sapllitali o nepokošenu travu, makar se gušili u smradu neodvezenog smeća, makar kisnuli dok čekaju tramvaj i makar sve te neučinkovito organizirane komunalije plaćali puno skuplje.
Ni zelen, ni prezelen. On je projekt na koji su nasjeli mnogi Zagrepčanci! Mislili su da od Bandića ne može gore, kad ono Bandić “svetac” glede onoga što ovi čine. Oni su ideološke ultra lijeve neoliberalne “provodadžije”!