Site icon narod.hr

Neshvatljivo

Zagreb, 13.02.2017. - Udruga "U ime obitelji" održala je konferenciju za novinare o, kako navode, zloupotrebi proraèunskog novca namijenjenog srpskoj nacionalnoj manjini. Na fotografiji Krešimir Planiniæ, Željka Markiæ i Ivo Džeba. foto HINA/ Edvard ŠUŠAK /es

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Komentar čitatelja

UIO Vladi i Stožeru: Ukinite diskriminatorno ograničenje od 25 vjernika u crkvi

Demokracija je vladavina većine! Vlada koja ne poštuje volju većine je totalitarna, diktatorska vlada bez obzira na koji način je izabrana i od koga diktati dolaze. Nije proglašeno izvanredno ni ratno stanje i nisu stvoreni uvjeti za uvođenje drugih pravila osim demokratskih. Neshvatljivo je da netko mora pismenim ljudima objašnjavati što je demokracija, što je proporcionalnost, što je vladavina manjine. što je puno toga što nam zagorčava život. A rekli su da sve znaju. Neshvatljivo!

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Exit mobile version