Komentar čitatelja
Članica Nacionalnog stožera Maja Grba-Bujević postaje zastupnica HDZ-a umjesto Josipa Salapića
Prascic – 30.07.2020.
Eto prilike da se ovu dragu ženu, dobru liječnicu, i braniteljicu iz Domovinskog rata pita o njenoj ne tako davnoj izjavi, kada je na pitanje o maskama rekla “ne služe ničemu”. Kao saborsku zastupnicu može ju se sada to pitati, da pojasni do kakvog su revolucionarnog otkrića došli i koje istraživanje im je promijenilo stav. Naravno, to treba činiti uz puno poštovanje, jer se radi o braniteljici iz Domovinskog rata, dobroj liječnici koja zna svoj posao, majci, ženi… Jer mi nismo ljevičarski primitivci da bismo kao takvi nastupali.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa