Tka zna – zna! Možda mu je to najbolje djelo. Unio je čitava sebe u taj film. Umjetnički autoportret.
Ehm, budući da sam nacionalist, klerofašist, anti-antifašist, neonacist, filoustaša, ravnozemljaš, antivakser, homofob, transfob, ksenofob, netolerantan, nekorektan, neprogresivan, te sam na temelju svega toga i ruralni seksist (naravno) – nije pristojno da ružno govorim o biturbourbanom čeljadetu jer mu nikako ne mogu zamjeriti da mu se sviđaju mlađe glumice. Punoljetne, naravno.
Eh, dok bi se k meni (na selo) dopeljale, potrošile bi na taxi svih 200 eura, pa si ne mogu priuštiti takav luksuz. ? Preskupo!
A i ne drogiram se, pa ne bismo razgovarali o filmovima. ?
Ljudi, maknimo ministricu, pa ćemo maknuti i takve “umjetnike” skupa s njihovim “umjetnicama”.