Ova informacija je uznemirujuća.
Nema nikakve šanse da aktualni gradonačelnik ponudi ostavku, to se događa u nekim drugim sredinama.
Ostaje pitanje, kako ukloniti štetočinu s čela grada.
Nisam međutim naivan, zakonsku podlogu za gradonačelnike u R H nije pisao dotični nesposobnjaković, već vlast. U vrijeme pisanja tog zakonodavstva oporba je to zakonodavstvo nazivala nekoreknim, kojim zakonom se osigurava uloga faraona / šerifa na čelu gradova, koje nitko NEĆE MOĆI SKINUTI S VLASTI.
Pri razmišljanju kako se riješiti aktualnog, koristilo bi razmišljati ujedno koja ekipa je izradila takvo zakonodavstvo, jer i ta ekipa treba snositi posljedice svog zlorada.
Konkretan problem treba parcelirati i vidjeti s kojim motivima se odustalo od planiranog i ugovorenog vodovoda, a pri tome treba znati da je to područje struke GRADITELJSTVO i vođenje projekata, …….