Granični prijelaz između Hrvatske i BiH, Gunja-Brčko u subotu će od 8 do 14 sati biti zatvoren za sav promet zbog lociranje zaostalih eksplozivnih sredstava iz Drugog svjetskog rata, izvijestila je u petak vukovarsko-srijemska policija.
Naime, u zoni Graničnog prijelaza provest će se izviđanje i lociranje zaostalih eksplozivnih sredstava, a iz policije upozoravaju da će od 8 do 14 sati zbog istih razloga na tom području biti zabranjena i plovidba rijekom Savom, od 225. do 235. riječnog kilometra.
Izviđanje i lociranje eksplozivnih sredstava iz Drugog svjetskog rata provest će se u zoni plovnoga puta na području BiH.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Narod.hr/h
Photo: fah
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.