Ponedjeljak, 10 veljače, 2025
4.4 C
Zagreb
Pratite nas:

Čačić: Napravili smo dosta dobrih stvari

Podijeli

Podijeli

Trener Dinama Ante Čačić bio je zadovoljan igrom i angažmanom svojih igrača u pobjedi 3:0 protiv Šibenika.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

– Jako sam zadovoljan kako smo ušli u utakmicu, vrlo ozbiljno, mobilno, motivirano, zaista angažirano uz dobar protok lopte, rekao je strateg Modrih nakon uvjerljive pobjede u zadnjem dvoboju 16. kola SuperSport HNL-a.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

– Napravili smo dosta dobrih stvari, posebno to naglašavam jer nije lako igrati protiv suparnika koji su na takvoj poziciji na ljestvici, a pritom mi iza sebe imamo i naporne europske utakmice. Bitno je da smo s ovakvim gardom i angažmanom zaigrali od prve minute. Riješili smo utakmicu praktički u prvom poluvremenu. U drugom smo, nakon trećeg gola, malo popustili u agilnosti, ali opet smo sve kontrolirali iako je Šibenik imao par iskakanja gdje je mogao ublažiti poraz, dodao je strateg Modrih.

Novinari su pred maksimirskim strategom izdvojili sjajno izdanje Brune Petkovića, ali i izvedbu Luke Ivanušeca u velikom stilu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

– Mogu se složiti s tim da je ovo jedna od boljih Ivanušecovih utakmica ove jeseni, bio je vrlo angažiran u trenutku kad nismo imali loptu, a kad smo bili u posjedu nalazio je brza rješenja, dolazio u samu završnicu, dosta toga kreirao. Petković je bio rastrčan, bilo ga je u 16 metara, zabio… Mogao bih poimence još nabrajati, bilo je jako dobrih i kvalitetnih izdanja naših igrača, rekao je Čačić.

Maksimirskog stratega novinari su upitali koliko reprezentativaca iz redova Dinama očekuje na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

– Na popisu izbornika Zlatka Dalića su vratar Dominik Livaković i još petorica igrača. Nadamo se da će i Sadegh Moharrami nastupiti s Iranom. Ja bih volio da idu svi, odgovorio je trener hrvatskog prvaka.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Dinamu do kraja polusezone preostaje još gostovanje kod Rijeke na Rujevici sljedećeg vikenda. Koliko će odmora trener dati igračima nakon te zadnje utakmice u polusezoni?

– Nakon ove utakmice protiv Šibenika igrači će imati dva slobodna dana, dakle vidjet ćemo se tek u srijedu. Poslije Rijeke mi je plan da ih ne vidim barem nekih 20 dana, a niti oni mene. Mislim da će se veseliti tome, rekao je sa smiješkom trener Ante Čačić pa u ozbiljnijem tonu dodao:

– Pogledajte samo kad su startali, utakmica protiv Šibenika bila im je 29. od početka sezone. Način kojim su reagirali od prve minute nakon svih tih napora i putovanja koje smo imali zaista je za svaku pohvalu, zaključio je trener Dinama.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/GNK Dinamo

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci