Srijeda, 26 veljače, 2025
8.8 C
Zagreb
Pratite nas:

Čilić popravio plasman na ATP ljestvici, Ćorić ostao 26.

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Objavljena je nova ATP ljestvica. Borna Ćorić najbolji je hrvatski tenisač na 26. mjestu, dok je Marin Čilić 41. igrač svijeta.

Ćorić je zadržao prošlotjednu 26. poziciju, a Marin Čilić je plasmanom u polufinale ATP turnira u Singapuru popravio plasman za četiri mjesta i sada je 41. na ATP ljestvici.

Ivo Karlović je na 154. mjestu, a nazadovao je i Borna Gojo koji je pokvario plasman za jedno mjesto i sada je 225.

Najbolji tenisač svijeta Novak Đoković u ponedjeljak je započeo 310. tjedan na prvom mjestu ATP liste. Srpski tenisač izjednačio se tako sa Rogerom Federerom i sljedećeg ponedjeljka postavit će rekord po broju tjedana na prvoj poziciji na ATP listi. Đoković na čelu ATP liste trenutno ima 12.030 bodova, 2.180 više od drugoplasiranog Rafaela Nadala.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci