GNK Dinamo objavio je danas na svojim službenim stranicama dolazak austrijskog reprezentativca Dejana Ljubičića, koji je potpisao višegodišnji ugovor s maksimirskim klubom.
Seniorsku karijeru započeo je u dresu Rapida iz Beča. U srpnju 2021. prešao je u redove njemačkog Kölna te je u netom završenoj sezoni 2024./25. bio jedan od ključnih igrača na putu prema osvajanju naslova u 2. Bundesligi i povratku među elitu.
Dejan je brat Roberta Ljubičića koji je nosio dres Dinama od ljeta 2022. do siječnja 2024., osvojivši s klubom dva naslova prvaka i dva Superkupa.
– Velika mi je čast da od danas nosim dres Dinama. Veselim se novim izazovima i jedva čekam da krenemo s pripremama. Od malih nogu navijam za Dinamo i zato sam posebno sretan što sam danas i službeno igrač plavih. Došao sam ovdje da osvajam trofeje i nadam se da ćemo već ovu sezonu naslov prvaka donijeti na Maksimir, izjavio je Ljubičić prilikom potpisa ugovora.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Izvor: narod.hr/GNK Dinamo



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.