Dinamo se pobjedom u Splitu Rijeci približio na samo dva boda zaostatka

Nogometaši Dinama primaknuli su se Rijeci na samo dva boda na vrhu ljestvice Prve HNL nakon što su u susretu 33. kola u petak kao gosti svladali Split sa 1-0 (0-0).

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Hodžić u 55. minuti.

Drugoplasirani Dinamo ovom se pobjedom primaknuo vodećoj Rijeci na samo dva boda razlike, sada ima 77 bodova, a Rijeka, koja će u subotu od 17 sati ugostiti trećeplasirani Hajduk, ima 79. Split je tri kola prije kraja prvenstva pao na posljednje mjesto koje vodi u drugu ligu ostavši na 18 bodova, dok deveta Cibalia, koja je ranije u petak kao gost sa 2-1 svladala Istru 1961, ima 19. Istra 1961 je sedma sa 33 boda.

U Puli je Cibalia do pobjede stigla preokretom u nastavku. Domaći su poveli preko Mitrevskog u 31. minuti no junak preokreta gostiju bio je Pervan, koji je ušao u igru u nastavku. On je u 60. minuti izjednačio na 1-1, a u 71. asistirao Baši za pobjednički pogodak.