Site icon narod.hr

Espanyol kupio kineskog napadača

Foto: fah

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Najbolji strijelac kineskog prvenstva Wu Lei (27) napustio je redove Shanghai SIPG-a i karijeru će nastaviti u španjolskom prvoligašu Espanyolu.

Wu Lei je u prošloj sezoni zabio 27 golova i bio je jedan od najzaslužnijih igrača što je Shanghai SIPG osvojio naslov prvaka.

Lei je u nedjelju doputovao u Barcelonu nakon što je s kineskom reprezentacijom sudjelovao na azijskom prvenstvu. Kinezi su ispali u četvrtfinalu od Irana, a u tom susretu je Lei ozlijedio rame zbog čega će pauzirati najmanje dva mjeseca.

Mladi napadač je postao drugi kineski nogometaš u Primeri nakon što je u sezoni 2015-16 za Rayo Vallecano igrao Zhang Chengdong.

Espanyol se trenutačno nalazi na 15. mjestu sa 24 boda, četiri boda više od zone ispadanja.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Exit mobile version