Europska liga: Brekalo postigao sjajan pogodak u pobjedi Wolfsburga, Barišić i Katić igrali u porazu Rangersa

Nogometaši Wolfsburga i Rangersa velikim su preokretima ostvarili pobjede u Europskoj ligi.

Wolfsburg je gubio 0-1 protiv Malmoa, no uspio je okrenuti rezultat i ostvariti pobjedu 2-1. Kiese Thelin je u 47. minuti doveo goste u vodstvo iz kaznenog udarca, no samo dvije minute kasnije hrvatski reprezentativac Josip Brekalo je izjednačio. Čak je i ranije Brekalo bio blizu pogotka, no u 38. minuti je pogodio okvir gola.

Braga je u Glasgowu vodila 2-0 protiv Rangersa, ali domaćin je preokrenuo i upisao pobjedu 3-2.

Borna Barišić je igrao za Rangers do 73. minute, a Nikola Katić cijeli susret.

Roma je u Rimu pobijedila Gent sa 1-0, a Nikola Kalinić nije igrao.

Basel je na gostovanju deklasirao APOEL sa 3-0, AZ i LASK su remizirali 1-1.

Bayer Leverkusen je pobijedio Porto sa 2-1, aArsenal je u Pireju pobijedio Olympiakos sa 1-0, dok je Wolverhampton bez većih problema pobijedio Espanyol sa 4-0.