(FOTO) Cibalia pred svojim navijačima pobijedila zaprešićki Inter sa 3:0

U prvoj utakmici 28. kola Prve HNL Cibalia je pred svojim navijačima pobijedila zaprešićki Inter sa 3-0 (1-0), što je prva pobjeda Vinkovčana još od početka prosinca prošle godine, kad su slavili na gostovanju kod Lokomotive.

Strijelci za šestu ovosezonsku pobjedu Cibalije bili su Marko Dabro u 45. minuti za 1-0, Josip Barišić u 73. minuti za 2-0, te Ivan Miličević u 92. minuti za konačnih 3-0.

Vinkovčani su već u 2. minuti mogli do vodećeg pogotka, ali je Ivan Galić promašio kazneni udarac. Inter je u cijeloj utakmici imao samo tri udarca na gol, od čega jedan u okvir vrata.

Cibalia je ovom pobjedom došla do 24 boda i izjednačila se s osmoplasiranom Istrom 1961, ali Puljani imaju utakmicu manje koju će odigrati u nedjelju. kad na svom stadionu dočekuju vodeći Dinamo. Inter je na petom mjestu sa 35 bodova. Vodeći Dinamo imao 60 bodova, osam više od Hajduka i devet više od Rijeke. Četvrti Osijek zaostaje za 14 bodova.

Utakmicu na stadionu HNK Cibalia pratilo je oko 400 gledatelja, a sudio je Dalibor Mlakar iz Zagreba.

Strijelci: 1-0 Dabro (45), 2-0 Barišić (73), 3-0 Miličević (90+2)