(FOTO, VIDEO) Asistencija Rebića u pobjedi Eintrachta

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić bio je asistent za drugi pogodak u 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi Eintrachta iz Frankfurta protiv Stuttgarta u susretu 27. kola njemačkog prvenstva.

Rebić je u 64. minuti sjajnom okomitom loptom uposlio srpskog igrača Filipa Kostića koji je potom provukavši loptu kroz noge gostujućem vrataru postigao svoj drugi gol.

Kostić je bio strijelac i prvog gola na isteku prvog poluvremena, a konačnih 3-0 postavio je drugi srpski napadač Luka Jović u 84. minuti.

Rebić je igrao do 85. minute za Eintracht koji je ovom pobjedom skočio na četvrto mjesto ljestvice sa 49 bodova, dva više od pete Borussije iz Moenchengladbacha, a tri manje od trećeg RB Leipziga. Borna Sosa nije konkurirao za nastup u momčadi Stuttgarta koja je ostala 16. sa 20 bodova, četiri više od 17. Nuernberga koji se nalazi u zoni ispadanja.

U nedjelju je važnu pobjedu u borbi za ostanak ostvario Schalke 04 koji je kao gost svladao Hannover 96 sa 1-0 (1-0) golom Serdara (39).

Schalke je sada 14. sa 26 bodova, dok je Hannover posljednji sa 14.

Vodi Borussia iz Dortmunda sa 63 boda, dva više od drugog Bayerna.

REZULTATI 27. KOLA,
Petak:
Hoffenheim – Bayer 4-1 (Belfodil 10, 61, S. Bender 51-ag, Kramarić 79 / Volland 17)