(FOTO) Inter u ludoj utakmici pobijedio Fiorentinu, igrali Perišić i Brozović

epa08699785 Inter Milan's Nicolo Barella (L) in action against Fiorentina's Franck Ribery during the Italian Serie A soccer match between FC Inter and Fiorentina at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 26 September 2020. EPA/MATTEO BAZZI

Inter je pobijedio Fiorentinu 4:3 u nevjerojatnoj utakmici. pobijedio Fiorentinu 4:3 u nevjerojatnoj utakmici.

Šok se dogodio već u trećoj minuti, Fiorentina je povela golom Kouamea (3), Inter je uspio poravnati na samom kraju prvog poluvremena preko Lautara (45+2), da bi početkom nastavka domaći stigli i do vodstva autogolom Ceccherinija (52-ag), no samo 10-ak minuta poslije već je kompletiran novi preokret, Castrovilli (57) i Chiesa (63) poentirali su za goste nakon sjajnih proigravanja Riberyja. Lukaku (87) i D’Ambrosio (89) pogodili su za ipak očekivanu pobjedu Intera.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr