Hrvatska muška rukometna reprezentacija igrat će u dvobojima protiv Slovačke i Mađarske u EHF Euro kupu bez srednjeg vanjskog Barcelone Luke Cindrića. Naime, on će zbog ozljede mišića desne noge izbivati s terena barem tri tjedna, objavio je njegov klub.
Hrvatska će u srijedu 28. travnja i u četvrtak 29. travnja u Varaždinu odigrati dva susreta protiv Slovačke, a 1. svibnja igrat će protiv Mađarske u Veszpremu.
U tim utakmicama neće biti Domagoja Duvnjaka, Igora Karačića i Željka Muse koji su pošteđeni odlukom izbornika Hrvoja Horvata.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.