Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo zaražen je koronavirusom, objavio je njegov klub Wolfsburg.
Josip Brekalo wurde positiv auf Corona getestet. Der Offensivspieler begab sich sofort nach dem Befund in häusliche Quarantäne. Er fühlt sich gut und ist aktuell symptomfrei.#VfLWolfsburg pic.twitter.com/P2bYDHRbHt
— VfL Wolfsburg (@VfL_Wolfsburg) October 21, 2020
“Josip Brekalo pozitivan je na Covid-19. Igrač je odmah nakon pozitivnog nalaza otišao u kućnu samoizolaciju. Osjeća se dobro i trenutačno nema nikakve simptome”, napisao je bundesligaš iz Vučjeg grada u objavi na Twitteru.
Brekalo je treći hrvatski reprezentativac pozitivan na koronavirus, nakon Andreja Kramarića i Ante Budimira.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
