Site icon narod.hr

(FOTO) Liga prvaka: Morata s dva gola odveo Juventus do pobjede nad Dinamom Kijev

epa08759885 Merih Demiral (3R) of Juventus and Georgiy Bushchan (2R) goalkeeper of Dynamo Kyiv in action during the UEFA Champions League group stage soccer match between Dynamo Kyiv and Juventus in Kiev, Ukraine, 20 October 2020. EPA/SERGEY DOLZHENKO

Juventus je u prvom kolu skupine G Lige prvaka svladao Dinamo Kijev u Ukrajini s 2:0.

Momčad je morala zigrati bez Cristiana Ronalda koji se nalazi u samoizolaciji nakon što je bio pozitivan na koronavirus.

Pravim junakom utakmice se pokazao Alvaro Morata koji je postigao oba pogotka – prvi u 46. minuti, a drugi u 84. minuti .