Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić bio je strijelac za Juventus koji je osvojio talijanski Superkup 2:0 (0-0) pobjedom protiv Lazija u Šangaju.
Mandžukić je doveo talijanskog prvaka u vodstvo u 69. minuti udarcem glavom iz blizine nakon centaršuta Sturara, a igrao je do 80. minuti.
Konačnih 2-0 postavio je Paulo Dybala u 73. minuti.
Mandžukić je tako i ovu sezonu započeo kao i prošlu, tada je bio strijelac pobjedničkog pogotka za madridski Atletico u španjolskom Superkupu protiv Reala.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Narod.hr/h
Photo: fah
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.