Mario Mandžukić ponovo je pokazao da je nezamjenjiva karika u momčadi europskog prvaka Bayerna, koji je nastavio ‘mljeti’ protivnike u Bundesligi. Najnovija ‘žrtva’ bio je Hannover, kojeg su Bavarci u gostima svladali s uvjerljivih 4-0 u 22. kolu.

Hrvatski reprezentativac opet je dokazao Pepu Guardioli da mora na njega i dalje računati zabivši gol i ostvarivši asistenciju.

Mandžo je petom sjajno asistirao Thomasu Mülleru za treći gol Bayerna u 59. minuti, a samo sedam minuta kasnije i sam se našao među strijelcima postavivši konačni rezultat.

Prva dva gola zabili su Müller i Alcantara. Nakon 22 kola minhenski klub ima nevjerojatnih 19 bodova prednosti pred drugoplasiranim Bayerom Leverkusenom.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr