Hokejaši Medveščaka poraženi su u KLH susretu u Zagrebu od Dinama iz Minska s 5-2 (1-1, 1-0, 3-1).
Medveščak je bolje otvorio susret i poveo zgoditkom Pascala Pelletiera (14:24), da bi za Dinamo izjednačio bivši igrač Zagrepčana Charles Linglet (19:32). Bjelorusi su u drugoj trećini poveli preko Dmitrija Meleška (34:29), a na 3-1 je povećao Artur Gavrus (42:08), da bi za “medvjede” smanjio Brandon Segal (46:49). U zadnje dvije minute Medveščak je izvadio vratara i primio još dva gola, a strijelci su bili još jedan bivši “medvjed” Ryan Vesce (58:24) i Aleksander Materuhin (58:63).
Na ljestvici je Medveščak ostao deveti s 37 bodova.
Sljedeći susret Medveščak igra 22. studenoga kada dočekuje finski Jokeri
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
