(FOTO) Messi divljao, ali to nije pomoglo Barceloni: Remijem protiv Seville pomogli Realu

Sevilla i Barcelona odigrali su bez golova (0:0) u 30. kolu španjolskog nogometnog prvenstva.

Hrvatski je reprezentativac Ivan Rakitić igrao od prve minute protiv bivšeg kluba i zamijenjen je u 89. minuti kad je u igru ušao Ricard Puig.

Prilike za Barcelonu imali su Suarez i Messi, a u nekoliko je navrata Ter Stegen spasio Barcelonu od poraza u drugom dijelu.

Barcelona nakon ovog remija ima 65 bodova, tri više od Real Madrida koji ima i utakmicu manje. Sevilla je treća s 52 boda.

Granada je kod kuće izgubila od Villarreala 1:0, dok su Mallorca i Leganes remizirali 1:1. Ante Budimir igrao je za Mallorcu 68 minuta te je zaradio žuti karton.