Nakon poraza od Kovačića Rakitić objavio: Nije rezultat koji smo očekivali

epa07013141 (L-R) Croatia's players Luka Modric, Ivan Rakitic and Mateo Kovacic warm up prior to a UEFA Nations League, league A, group 4, soccer match between Spain and Croatia at the Martinez Valero stadium, in Elche, eastern Spain, 11 September 2018. EPA/Morell

Nogometaši Chelseaja, za koje je igrao i hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić, deklasirali su na gostovanju Sevillu 4:0 u sklopu petog kola Lige prvaka. Za Sevillu je igrao i bivši hrvatski reprezentativac, Ivan Rakitić.

Ovom pobjedom Chelsea je osigurala prvo mjesto u skupini te će tako imati nešto povoljniji ždrijeb u osmini finala, junak velike pobjede londonske momčadi bio je francuski nogometaš Olivier Giroud, koji je zabio čak dva gola, od četiri koliko su Englezi zabili.

Susret Seville i Chelseaja bio je, kako smo već spomenuli, i dvoboj dvojice hrvatskih nogometaša, Ivana Rakitića te Matea Kovačića, koji je nedavno napokon proigrao u dresu hrvatske nogometne reprezentacije. Rakitić je igrao do 75. minute susreta, Kovačić je izašao iz igre u 67. minuti. Kovačić je ujedno bio i asistent u 54. minuti Giroudu za njegov drugi gol.

Nakon utakmice i velike pobjede Kovačić je na Instagramu napisao:

View this post on Instagram

A post shared by @mateokovacic8

“Prvi na tablici naše skupine u Ligi prvaka”.

Na Instagramu je reagirao i Ivan Rakitić, koji, s obzirom na rezultat, nije imao puno razloga za slavlje.

A post shared by Ivan Rakitic (@ivanrakitic)

”Teška utakmica. Nije rezultat koji smo očekivali, ali nastavit ćemo raditi na samopouzdanju i motivaciji.”

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr