West Ham dominirao u Zagrebu i odnio pobjedu protiv Dinama 2:0

Zagreb, 16.09.2021. - Utakmica 1. kola H skupine nogometne Europske lige GNK Dinamo - West Ham United. Na fotografiji Tomas Soucek. foto HINA/ Admir BULJUBAŠIĆ/ abu

Bliži se prva utakmica Dinama u Europskoj ligi protiv West Hama. Dvoboj se igra od 18.45 sati na Maksimiru, a uoči dvoboja stigli su početni sastavi.

U redovima West Hama od prve minute će krenuti hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić, dok DInamov napad predvode Petković Oršić.

Početne postave:

Dinamo: Livaković – Šutalo, Lauritsen, Theophile-Catherine – Ristovski, Ademi, Mišić, Franjić – Ivanušec – Petković, Oršić

West Ham: Fabianski – Fredericks, Zouma, Diop, Cresswell – Rice, Souček – Vlašić, Lanzini, Fornals – Antonio

Pratite uživo:

90′ Utakmica je gotova, Dinamo je izgubio 2:0

87′ Petković je navukao nekoliko igrača na sebe, dodao Toliću desno i on ubacuje, a upravo Petkoviću nedostaje par centimetara da prije Fabianskog dođe do lopte i gola

65′ West Ham se malo povukao i Dinamo to pokušava iskoristiti.

50′ Ademi je na polovici igrališta krivo dodao loptu, uzeo ju je Rice, sjurio se do Livakovića i zabio za 2:0

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45′ Gotovo je prvo poluvrijeme

41′ Nedostajalo je malo da Vlašić zabije gol no njegov udarac iz velike blizine blokirala je obrana plavih

24′ Fredericks se sjurio sam prema Livakoviću, ali ipak obrana

22′ Gol za West Ham, Theophile je preslabo i preneoprezno vraćao loptu Livakoviću, Antonio je to presjekao i lako zabio za 1:0.

15′ Dinamo se brani i traži priliku iz kontre

9′ Gužva u kaznenom prostoru, četvrti korner za West Ham

3′ Lopta ide u peterac Dinama i moglo je biti opasno, ali na kraju Lanzini puca preko gola

2′ Korner za West Ham, ali Livaković odbija loptu

1′ Utakmica je počela, Englezi su kleknuli prilikom intoniranja himne, čuju se zvižduci