Site icon narod.hr

Pjaca: Dinamo je moj dom, moja mladost, moji snovi

Foto: fah

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Marko Pjaca oprostio se od Dinama. Odlazi iz kluba, a dojam je da nije htio da ovako završi cijela priča.

– Teško je pronaći prave riječi kad se opraštaš od nečega što ti toliko znači. Prije godinu dana vratio sam se doma, u svoj Dinamo s vjerom i nadom da bih tu mogao završiti karijeru…

Dinamo je za mene uvijek bio puno više od nogometnog kluba. To je moj dom. Moja mladost. Moji snovi. Ovdje sam odrastao, ovdje sam postao igrač i čovjek. I zato je još teže nego prvi put kad sam odlazio.

Zahvaljujem se svim ljudima u klubu na prekrasnoj suradnji i na predivnim uspomenama koje ću čuvati zauvijek… Hvala svima koji su me podržavali i vjerovali u mene. I naravno – hvala vama dragi navijači. Vi ste duša ovog kluba i vaša podrška mi je značila više nego što mogu opisati.

Zagreb je moj grad. Dinamo je moj klub. I to će uvijek tako biti. 💙

Do nekog novog susreta…, napisao je.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Exit mobile version