Nogometaši Atletica svladali su u nedjelju u Madridu Deportivo Corunu s 2-0 (1-0) u utakmici 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva i privremeno se probili na drugo mjesto ljestvice s četiri boda zaostatka za vodećim Real Madridom.
Strijelci za Atletico bili su Saul Niguez u 43. minuti i Arda Turan u 55. minuti dvoboja.
Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, u devetoj ovosezonskoj pobjedi aktualnog branitelja naslova prvaka odigrao je dobrih 58 minuta. Mandžukić je asistirao za prvi pogodak Madriđana prebacivši loptu glavom na peterac nakon ubačaja Kokea, gdje je Saul neometan proslijedio loptu u mrežu. Osim asistencije, Mandžukić je u 33. minuti zaradio i žuti karton zbog prigovora.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/h
Photo: fah
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.