Francuska reprezentacija izgubila je 2:0 od Hrvatske u prvoj utakmici četvrtfinala Lige nacija u Splitu. No, vjeruje da može preokrenuti rezultat pred domaćom publikom na Stade de Franceu u nedjelju.
Francuski mediji, uključujući RMC Sport i L’Equipe, pišu da će izbornik Didier Deschamps napraviti nekoliko promjena u sastavu.
Na klupu idu Ibrahima Konate, Matteo Guendouzi, Adrien Rabiot i Randal Kolo Muani, dok će ih zamijeniti Dayot Upamecano, Edouardo Camavinga, Manu Kone i Michael Olise.
Očekivani početni sastav Francuske za uzvrat: Maignan – Kounde, Upamecano, Saliba, Theo Hernandez – Tchouameni, Kone, Camavinga – Olise, Dembele, Mbappe.
Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.