Prva HNL: Rijeka preokretom do bodova u Koprivnici

Nogometaši Rijeke preokretom su došli do sva tri boda na gostovanju kod Slaven Belupa koji su svladali sa 2:1 (0:1).

Koprivničani su poveli u 14. minuti, kada je Radivojević postigao pogodak glavom nakon ubačaja Bogojevića, dok je izjednačio Austrijanac Alexander Gorgon u 74. minuti. Treći gol zabio je ganski napadač Acosty golom u 90. minuti.

Dinamo ima 25 bodova, dva više od drugoplasiranog Hajduka. Rijeka je na trećem mjestu s 22 boda, a četvrti je Osijek sa 19. Peta Lokomotiva i šesta Gorica imaju po 15 bodova, a potom slijede tri momčadi sa po deset bodova – Istra 1961, Varaždin i Slaven Belupo. Na zadnjem mjestu je Inetr sa sedam bodova.

U nedjelju će 12. kolo Prve HNL biti zaključeno utakmicama Intera i Osijeka u Zaprešiću (15 sati) te Lokomotive i Hajduka u Zagrebu (17.30).