Real kiksao na otvaranju La Lige: Modriću pola sata

epa11549223 Federico Valverde (C) of Real Madrid celebrates scoring the 1-0 goal during the UEFA Super Cup soccer match between Real Madrid and Atalanta BC, in Warsaw, Poland, 14 August 2024. EPA/Leszek Szymanski POLAND OUT

Real Madrid remizirao je na gostovanju kod Mallorce u prvom ovosezonskom kolu La Lige rezultatom 1:1. Real je u vodstvo u 13. minuti doveo Rodrygo na asistenciju brazilskog sunarodnjaka Vinicius Juniora. Bod Mallorci je golom u 53. minuti donio kosovski napadač Vedat Muriqi.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić ušao je u igru u 63. minuti umjesto francuskog veznjaka Aureliena Tchouaménija i preuzeo kapetansku traku, ali Kraljevski klub nije mogao do pobjedničkog gola.

U idućem kolu Real će na Santiago Bernabeuu ugostiti Real Valladolid.