Utorak, 28 srpnja, 2026
24.4 C
Zagreb
Pratite nas:
NOVI IGRAČ

Rebić prvi put na Poljudu u svečanoj loži – navijači oduševljeni

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Na utakmici uzvratnog susreta drugog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu između Hajduka i Zire u Splitu pojavio se novi član Hajdukova tima koji će sigurno razveseliti navijače.

Ante Rebić (32) svoj je prvi put na Poljudu proveo u svečanoj loži, čime je praktički potvrđen njegov dolazak u klub.

Split – 31.07.2025.- Uzvratna utakmica 2. pretkola nogometne Konferencijske lige Hajduk – Zira. foto HINA/ Mario STRMOTIĆ/ms

Rebić je stigao u Hajduk kao slobodan igrač nakon što mu je sredinom godine istekao ugovor s talijanskim Lecceom. U prethodnoj sezoni nastupio je ukupno u 28 utakmica na svim natjecanjima, no na terenu je proveo samo 844 minute, a jedini gol postigao mu je u remiju protiv Juventusa.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci