Remi Herthe i Wolfsburga, zaigrao i oporavljeni Brekalo

27 September 2020, Baden-Wuerttemberg, Freiburg im Breisgau: Wolfsburg's Josip Brekalo (3rd R) celebrates scoring his side's first goal with teammates during the German Bundesliga soccer match between SC Freiburg and VfL Wolfsburg at the Black Forest Stadium. Photo: Tom Weller/dpa - IMPORTANT NOTICE: DFL and DFB regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

Hertha i Wolfsburg su odigrali 1:1, dok je Bayer Leverkusen na gostovanju porazio Freiburg sa 4:2.

Hertha je povela već u šestoj minuti pogotkom Matheusa Cunhe udarcem s ruba šesnaesterca. Vrlo brzo izjednačili su gosti. Ridle Baku je u 20. minuti fantastično opalio, također s ruba kaznenog prostora i pogodio desne rašlje.

Hertha je bila bliže pobjedi, domaćin je imao dvije sjajne prilike, ali su Dodi Lukebakio u 53. i Dedryck Boyata u 85. minuti promašili zicere.

Josip Brekalo se oporavio od koronavirusa i za goste je igrao do 66. minute.

Bayer Leverkusen je na gostovanju pobijedio Freiburg sa 4:2.