Hrvatski nogometni reprezentativac Joško Gvardiol bio je strijelac za Manchester City u 1-1 remiju na gostovanju kod Newcastle Uniteda u susretu 6. kola engleskog prvenstva.
Gvardiol je doveo City u vodstvo u 35. minuti kada je pravovremeno utrčao u kazneni prostor domaćih, prihvatio dodavanje Grealisha te potom lijepim driblingom prevario Trippiera prije no što je odmjerenim udarcem pogodio donji suprotni kut nemoćnog Popea.
Na konačnih 1-1 poravnao je Gordon iz kaznenog udarca u 58. minuti.
Gvardiol i Mateo Kovačić odigrali su čitav susret za City koji je i dalje na vrhu ljestvice sa 14 bodova, dva više uz utakmicu više od Liverpoola i Aston Ville. Newcastle je peti sa 11 bodova, piše HRT.
Izvor: narod.hr



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.