Izbornik hrvatske rukometne reprezentacije Dagur Sigurdsson nakon pobjede nad Mađarskom osvrnuo se na ključne trenutke te pohvalio napor svoje ekipe u vrlo teškoj i zahtjevnoj utakmici.
– Bila je jako teška utakmica. Velika borba, nismo dobro počeli te smo bili pod pritiskom. Sami smo si također stvarali pritisak, vratari nisu dobro ušli u utakmicu. Bili smo sretni što smo zaostajali samo dva pogotka na poluvremenu, istaknuo je izbornik.
– U drugom poluvremenu smo počeli igrali sedam na šest, postizali smo lakše pogotke, okrenuli smo stvari te je na kraju naše iskustvo presudilo, rekao je izbornik Sigurdsson, piše HRT.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/HRT



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.