Ivan Dodig i Marcelo Melo došli su na US Open u najboljoj formi od svih parova, pobjednici Masters 1000 turnira u Torontu i Cincinnatiju postavljeni su za druge nositelje i očekivalo se da će nastaviti s pobjedama i pokušati nadmašiti dva polufinala (2013, 2014).
No, umjesto toga eliminirani su na startu od Nicholasa Monroea i Donalda Younga.
Zanimljivo je da sredinom prvog seta na Twitteru se pojavila poruka našeg tenisača.
“Ako ništa drugo, sada imam nešto viška vremena za malo tweeta”, objevljeno je na Twitteru.
Da li je moguće da je tvitao na izmjeni ili mu je netko hakirao račun, ne znamo.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaAt least I have some extra time now to tweet a bit #USOpen
— Ivan Dodig (@DodigTennis) August 31, 2016
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.