Thompsonov hit orio se u svlačionici Rudeša

Nakon važne pobjede nogometaši Rudeša slavili su u svlačionici uz pjesmu. Marka Perkovića Thompsona. Zapjevali su Thompsonov hit “Pjevaj sokole”.

“Pjevaj sokole, pjesmu pobjede! Preko Knina, Dinare, preko zemlje slobodne”, zapjevali su nogometaši u videu koji su objavili na Instagramu.

Podsjetimo, nogometaši Rudeša ostvarili su prvu pobjedu sezone nakon što su u posljednjem susretu 25. kola SuperSport HNL-a na stadion u Kranjčevićevoj pobijedili Goricu sa 2:1.

Rudeš je poveo u 26. minuti golom Ante Ćorića iz jedanaesterca, izjednačio je Tim Matavž u 39. minuti, a pobjednički gol za Rudeš zabio je Riad Mašala u trećoj minuti nadoknade.