Trener Hajduka Damir Burić nakon očajne igre svog kluba u Kupu protiv Gorice.
“Ne biramo, ali želimo proći što dalje, samo da ne igramo kao ovo prvo poluvrijeme, koje sam jedva čekao da prođe. Igrali smo grozno”, rekao je nako utakmice Burić.
“Ja jedva čekam analizirati ovaj drugi dio, jer mi je nejasan. Igrači pate, očajni su, ali eto, iako smo željeli, nismo uspjeli. A sada, gledajte… Mi želimo pobjedu u svakoj utakmici, ubilježili smo neke trijumfe i podigli akcije, ali na kraju ćemo sezone zbrajati sve”, dodao je, pišu Sportske novosti.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.