Thomas Tuchel smatra da je njegova momčad zaslužila više od remija 1:1 u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka protiv Real Madrida.
“Jako dobro smo otvorili utakmicu, bili smo izuzetno hrabri, ali nedostajalo nam je preciznosti u završnici. Igrom u prvom poluvremenu smo zaslužili pobjedu, trebali smo zabiti bar još jedan gol”, rekao je Tuchel.
“Nismo imali sreće. Poklonili smo im pogodak ni iz čega. U drugom poluvremenu se vidio umor, imali smo samo par dana da se oporavimo od teškog gostovanja. Razočaran sam ovim rezultatom, ali ne smijemo izgubiti samopouzdanje”, dodao je.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa